ЦЕНТР НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

 

 


Вільна боротьба

 

Вільна боротьба - це поєдинок двох суперників, кожен з яких - справжній атлет. Вільник повинен бути дуже гнучким, розвиненим фізично, у нього повинні бути міцні, еластичні суглоби, натренована дихальна система, величезна витривалість. Тому тренування таких спортсменів - це не тільки спаринги з суперниками або розучування стійок або захоплень. Силу м'язів борці розвивають на снарядах (перекладина, бруси), силовими тренуваннями з обтяженням (жими штанги лежачи або стоячи, присідання, інші вправи з важкої атлетики), тренуваннями без обтяження: віджимання від підлоги, робота зі джгутом.

Для формування спритності та гнучкості використовуються акробатичні вправи: перекиди, колесо, сальто назад і вперед та ін. Дихальну і кровоносні системи розвиває біг на довгі дистанції, рухливі ігри. Особливе місце в тренуванні займає опрацювання «моста» - положення тіла атлета, коли килима стосуються тільки руки, лоб, іноді підборіддя, і п'яти, а спина вигнута дугою.

Крім того, освоюються та відпрацьовуються техніки падіння і самостраховки. Дуже велику роль грає витривалість, яка, поряд з технікою, формується в навчальних боях.

В дану секцію можливий набор дітей з 2-х років.

 

ТРЕНЕРИ:

Клишта Альберт Борисович, тел.: (066) 744-77-07;

Шяркшнас Бронісловас Йонович, тел.: (063) 596-15-80;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


html counterсчетчик посетителей сайта