ЦЕНТР НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

 

 

Розклад занять груп на 2018/2019 навчальний рік

Вид спорту
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П"ятниця
Субота
Неділя
Тренер

Плавання діти

 

14:00;15:00;

16:00;17:00;

18:00;18:45

 

 

14:00;15:00;

16:00;17:00;

18:00;18:45

 

 

Стаднік Лариса Сергіївна

Плавання діти

15:30;16:20

 

 

15:30;16:20

 

 

 

Капральська Галина Борисівна

Плавання діти

13:45;14:45

17:15;18:00;

19:40

 

 

13:45;14:45

17:15;18:00

19:40

 

12:45

Личман Надія Василівна

Плавання діти

   

14:00;15:00;

16:00;17:00;

18:00;18:45

   

09:00;10:00;

11:00;12:00;

13:00;14:00;

15:00;15:45

 

Коробчинська Тетяна Володимирівна

Лікувальне плавання

20:00

 

19:30; 20:15

 

20:00

16:00; 17:15;

18:15

09:00; 10:00; 10:45

Мельник Наталія Анатоліївна

Реабілітаційне плавання

12:00

 

 

12:00

 

 

 

Личман Надія Василівна

Сімейне плавання

12:45; 18:50

 

 

12:45; 18:50

 

 

12:00

Личман Надія Василівна

Індивідуальне плавання

 

 

 

 

 

 

13:30; 14:30

Личман Надія Василівна

Індивідуальне плавання

 

 

 

 

10:00-14:00

 

 

Круценко Олена Вікторівна

Аква-аеробіка

09:00

09:00; 20:00

09:00

09:00; 20:00

09:00

 

 

Круценко Олена Вікторівна

Аквааеробіка

09:00

09:00; 20:00

09:00

09:00; 20:00

09:00

   

Круценко Олена Вікторівна

Аква - мама

11:00

 

11:00

 

 

   

Круценко Олена Вікторівна

Аква - бебі

10:00

10:00

10:00

10:00

 

17:00

 

Круценко Олена Вікторівна

Фітнес

 

18:45

 

18:45

     

Круценко Олена Вікторівна

Айкідо

17:00; 18:30

 

17:00; 18:30

 

17:00; 18:30

   

Яценко Лідія Геннадіївна

Карате

 

17:00; 18:30

 

17:00; 18:30

 

13:00

 

Середа Олександр Володимирович

Кунг-фу

15:45; 17:30

 

15:45; 17:30

     

Сільвестрова Оксана Георгіївна

Хаду

 

 

20:00

 

20:00

 

11:00

Волосовська Ольга Олегівна

Вільна боротьба

 

15:30; 20:00

 

15:30; 20:00

 

09:00

Клишта Альберт Олексійович

Вільна боротьба

 

14:00

 

14:00

 

11:00

 

Шяркшнас Броніслав Йонович

Спортивна гімнастика

 

15:30; 17:00

 

15:30; 17:00

 

11:00

 

Васьків Анна Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


html counterсчетчик посетителей сайта