ЦЕНТР НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

 

 

Тренерський склад ЦНП

 

Тетяна Володимирівна

Коробчинська

Тренер з плавання для дітей

 

☏ (096) 458 91 53

☏ (093) 793 87 84

 

  • Майстер спорту міжнародного класу;
  • ​Досвідчений тренер з плавання;
  • ​Багатократна чемпіонка і призерка чемпіонатів СРСР, України і міжнародних змагань

 

Наталія Анатоліївна

Мельник

Тренер з лікувального плавання

 

☏ (067)  924 57 75

 

  • Кандидат у майстри спорту з плавання;
  • Реабілітолог;
  • ​Досвідчений тренер;
  • Переможець і призерка відкритих всеукраїнських змагань, чемпіонатів, універсіад по плаванню

 

Надія Василівна

Личман

Тренер з плавання для дітей та сімейного плавання

 

☏ (097) 432 93  30

☏ (050) 654 19 14

  • Кандидат у майстри спорту з плавання;
  • Призерка чемпіонатів УРСР з плавання;
  • Досвідчений тренер з плавання

 

Олена Вікторівна

Круценко

Тренер з аквааеробіки та фітнесу

 

☏ (096) 485 51 65

☏ (093) 144 84 06

  • Тренер з аквааеробіки;
  • Інструктор з аеробних видів фітнесу за програмою "Фітнес-мікс";
  • Інструктор з аеробіки для м"язів та шкіри обличчя;
  • Фахівець з реабілітації рекреації та оздоровчої фізкультури;
  • Досвідчений тренер

 

Лариса Сергіївна Стадник

Тренер з плавання для дітей

 

☏ (067) 405 07 74

  • Майстер спорту СРСР з плавання;
  • Майстер спорту СРСР з швидкого підводного плавання;
  • Досвідчений тренер з плавання

 

Галина Борисівна

Капральська

Тренер з плавання для дітей

 

☏ (097) 211 18  64

  • Майстер спорту СРСР з плавання;
  • ​Досвідчений тренер з плавання

 

 

Лідія Генадіївна

Яценко

Тренер з айкідо

 

☏ (097) 222 28 09

☏ (063) 897 92 40

  • ​Досвідчений тренер з айкідо;
  • Багаторазовий призер чемпіонатів України з айкідо;

 

Олександр Володимирович

Середа

Тренер з карате

 

☏ (063) 784 65 06

☏ (066) 725 37 21

  • Кандидат у майстри спорту з карате;
  • Чемпіон кубка світу з карате 2008р;
  • Срібний призер 2013 р;
  • Бронзовий призер чемпіонату Євроазії з карате;
  • Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів україни та Києва з карате

 

Оксана Георгіївна

Сільвестрова

Тренер з кунг-фу

 

☏ (066) 532 14 88

  • Майстер спорту міжнародного класу з ушу/кунг-фу;
  • Багаторазова чемпіонка Європи з ушу по багатоборству;
  • Призерка чемпіонатів світу з ушу

 

Олеся Василівна

Третьякова

Тренер зі східних танців

 

☏ (093) 929 93 34

 

  • Досвідчений інструктор зі східних танців;
  • Тренер з сучасних танців та боді-флексу;
  • Педагог танцювального клубу "Bellydance";
  • Багаторазовий чемпіон і призер танцювальних конкурсів;
  • Танцюрист-любитель;
  • Суддя 1-ї категорії;

 

Євгенія Андріївна

Марченко

Тренер з сучасних танців

 

☏ (063) 651 31 42

  • Тренер-педагог танцювально-спортивного клубу «Royal Dance»;
  • Танцюрист-любитель;
  • Суддя 1-ї категорії

 

Марина Василівна

Топчій

Тренер з ХАДУ

 

☏ (068) 305 19 22

☏ (066) 611 64 51

 

  • Інструктор з оздоровчої гімнастики ХАДУ для хребта

 

Ольга Миколаївна

Баталова

Тренер з йоги

 

☏ (066) 716 10 89

  • Інструктор з йоги коректного підходу до хребта;
  • Інструктор зі здорової їжі по методиці Masterfood

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


html counterсчетчик посетителей сайта