ЦЕНТР НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

 

 


Аквааеробіка

 

Аквааеробіка - укріплює тіло, покращує гнучкість, розтягує м'язи і в'язки, спалює зайві калорії. Заняття аквааеробікою дозволяють отримати не лише величезну користь, але і море задоволення.  Вибираючи аквааеробіку, ви робите крок до хорошого здоров'я, прекрасної фігури і молодості тіла. Заняття у воді застрахують вас від таких хвороб, як захворювання серцево-судинної системи, варікозного розширення вен, артритів та багато інших.

Аквааеробіка - відмінна альтернатива "сухопутній" аеробіці. До вищеперелічених достоїнств аквааеробіки хотілося би додати: 

- травмобезопасность занять у воді;

- відсутність зайвого навантаження на суглоби і в'язки;

- посилення ефекту від занять за рахунок подолання додаткового опору;

- масажний і лімфодренажний ефект, супроводжуючий заняття аквааеробікою

Аквааеробіка - це один з різновидів аеробіки, тренування якої проходят в басейні. На сьогоднішній момент це найефективніший засіб для тих, хто хоче відновити здоров'я, схуднути і підтримувати себе в тонусі. Аквааеробіка показана людям різного віку і комплекцій, завдяки відсутності великих навантажень і профілактиці деяких захворювань.   Головна складова цих тренувань - вода - створює сприятливі умови, при яких ефективність занять підвищується у декілька разів. При цьому відсутній такий високий рівень навантаження на людський організм як при заняттях на суші. Саме тому заняття аквааеробікою рекомендують літнім людям, вагітним жінкам, людям, що мають проблеми з хребтом, венами і суглобами.

 

Для зміцнення нервової системи 

Заняття у воді допомагають розслабитися, знімають м'язову і нервову напругу, укріплюють нервову систему. Під час тренувань присутній і своєрідний масаж, який надає вода, що оточує тіло. Завдяки цьому масажу шкіра стає прекрасно зволоженою, пружною і еластичною. Водний масаж не дає накопичуватися в тренованих м'язах молочній кислоті, тому навіть після найінтенсивніших тренувань ви не відчуєте больових відчуттів.І це не дивлячись на те, що під час занять аквааеробікою опрацьовуються практично всі групи м'язів! Крім того, заняття у воді дозволяють розвантажити хребет і, додавши спеціальні вправи, ви зможете виправити поставу. Є важливим і те, що аквааеробіка - це самий малотравматічний вигляд фітнеса.

 

Для людей, з варикознім розширенням вен  

Людям, які мають таке захворювання як, варикозне розширення вен заняття аквааеробікою дозволять розвантажити хворі судини, поліпшити циркуляцію крові в організмі, налагодити відтік венозної крові.   Літнім людям, страждаючим захворюваннями суглобів, заняття у воді допоможуть не лише поступово адаптуватися до фізичних навантажень, але і розробити рухливість суглобів кінцівок.

 

Для тих, що бажають схуднути 

Нарешті, ті, хто хоче схуднути, вибирають заняття у воді унаслідок їх високої ефективності. Відбувається це за рахунок подолання опору води. Також додаткова кількість калорій спалюється завдяки температурі води, яка набагато нижче за температуру тіла.   Важливу роль грає і присутність в цих заняттях психологічного моменту. Завдяки тому, що велика частина тіла прихована водою, повні люди відчувають себе упевненіше і комфортніше.Вони займаються із задоволенням і в повну силу, не соромлячись своїх великих габаритів. Гідромасаж, про який говорилося вище, ще і прекрасний засіб для боротьби з целюлітом. У поєднанні з вправами, аквааеробіка реально може допомогти позбавитися від нього.

 

Час і інтенсивність занять залежать від складу групи і підготовленості що займаються і складає 45 -60 хвилин.

 

ТРЕНЕР: Круценко Олена Вікторівна моб.тел.096-485-51-65; 093-144-84-06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


html counterсчетчик посетителей сайта