ЦЕНТР НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

 

 
ХАДУ

 

ХАДУ – це винахід в області медицини, запатентований спосіб зміцнення і збереження потенціалу здоров'я. Чоловіки та жінки будь-якого віку, будь-якої комплекції, будь-якого рівня фізичної підготовки можуть займатися даною гімнастикою і досягати успішних результатів.

Автор гімнастики ХАДУ Звіад Арабулі сам в дитинстві страждав цілим комплексом «невиліковних» (як його переконували лікарки) захворювань. І лише завдяки самостійно створеному комплексу вправ, йому удалося позбавитися від хвороб.

ХАДУ дозволяє істотно зменшити вплив вікових змін на ваше тіло. Це досягається завдяки унікальній технології вправ – вони виконуються без додаткових спортивних снарядів і тренажерів. Під час занять кожному м'язу протиставляється не вага того, що зовнішнього обтяжило, а напруга з боку протилежного м'яза, що дозволяє їм обом органічно розвиватися. Таким чином, за короткий час досягається максимально можливий результат, ефективно опрацьовуються всі групи м'язів і суглоби, а внутрішні органи піддаються інтенсивному масажу. Лише такий спосіб тренування і розвитку дозволяє людині побудувати своє тіло за принципом гармонії. Завдяки підсвідомій регуляції, організм сам контролює необхідне навантаження – гімнастика рекомендована до вживання в реабілітації, у тому числі – після стресових перевантажень, травм і поранень.

Також гімнастика ХАДУ є максимально релевантною для людей з такими медичними свідченнями як, наприклад, остеохондроз, остеопороз, грижі, вікова деградація суглобів і міжхребцевих дисків, артрити, артроз, втрата чутливості, відкладення солей, обмеження рухливості і так далі.

 

Тренер Волосовська Ольга Олегівна

(067) 321-99-56

(066) 171-20-93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


html counterсчетчик посетителей сайта