ЦЕНТР НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

 

 


Фітнес

 

Фітнес – досить популярний останнім часом вигляд фізичних навантажень. Якщо заглиблюватися в теорію того, що таке фітнес, то виявиться, що це ціла наука, що досліджує механізми рухової активності людини і її вплив на організм. Метою занять фітнесом є поліпшення показників сили, гнучкості і витривалості за рахунок накопичення пластичних і енергетичних речовин. При цьому людський організм функціонує, забезпечуючи повноцінний фізичний і психологічний комфорт.

Фітнес це — здоров'я

  • гарне самопочуття

  • рух

  • енергія

  • молодість

  • самоудосконалення

  • гармонія

  • творчість

  • оптимізм

  • радість

Відповідаючи на питання про те, для чого потрібний фітнес, потрібно відзначити, що він хороший ще і тим, що програма занять підбирається інструктором по фітнесу строго індивідуально з врахуванням захворювань (або схильності до них), рівня фізичної підготовки, віку, ваги і так далі.

Так, для профілактики атеросклерозу, ішемічній хворобі серця і інших серцево-судинних захворювань хороша фітнес-програма у вигляді щоденних прогулянок швидким кроком протягом 30-40 хвилин. Починати навантаження потрібно з малого, протягом двох тижнів поступово доводячи їх до норми. Можна використовувати під час ходьби додаткові навантаження у вигляді тягарів (3-5 кг).

А для тих, хто замислюється на тим, що таке фітнес, в цілях боротьби із зайвою вагою, програма занять фітнесом більш насищена і за часом займає година-півтора. Ефективними в боротьбі з ожирінням заняття фітнесом будуть за умови постійної зміни видів діяльності. Це забезпечить навантаження на різні групи м'язів, а значить, швидше спалювання зайвих жирів.

Окреме місце в системі фітнеса займає аеробне тренування, при якому всі клітки організму забезпечуються киснем і таким чином відбувається розщеплювання молекул їжі, а жир переробляється в енергію. До видів аеробних навантажень відносяться ходьба, біг, плавання, їзда на велосипеді, аеробіка, танці. Аеробне тренування – це вправи середньої міри інтенсивності.

До вправ високої міри інтенсивності відносяться анаеробні тренування, при яких істотно прискорюється обмін речовин (чого немає при аеробних навантаженнях). Анаеробні навантаження сприяють швидкому спалюванню калорій і збільшенню м'язової маси.

Особлива увага тим, хто зацікавлений в здобутті інформації про те, що таке фітнес, варто обернути на культуру живлення під час занять фітнесом. У меню фітнесом людини, що займається, особливе місце повинні займати вуглеводи (крупи, фрукти, овочі, хліб), необхідні для спалювання жирів.

 

ТРЕНЕР : Круценко Олена Вікторівна моб.тел.096-485-51-65; 093-144-84-06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


html counterсчетчик посетителей сайта